15 آذر 1400

ضرورت رعايت كامل شيوه نامه هاي بهداشتي براي مقالبه با كرونا

با عرض سلام خدمت هنرجويان عزيز و اوليا محترم
با توجه به افزايش تعداد ابتلا در جهان به سويه جديد ويروس كرونا، رعايت كليه ضوابط و پروتوكل هاي مراقبتي توسط هنرجويان الزامي مي باشد.
به مراتب ديده شده كه در كلاس هاي حضوري بدليل محيط كارگاهي ماسك هنرجويان پاره و يا كثيف شده است، لذا همراه داشتن ماسك اضافه، امري ضروري به نظر مي رسد.
همچنين همراه داشتن ماده ضدعفوني كننده و آب و خوراكي شخصي نيز الزامي مي باشد.
مولف: بلوری
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

5 مهر 1400

برنامه هفتگی کلاس های آنلاین پایه دوازدهم (جديد)

با سلام و وقت بخیر
طبق بخشنامه آموزش و پرورش كليه كلاس هاي كارگاهي بصورت حضوري است
معاونت پایه دوازدهم آقای تهرانی هستند و شماره تماس ایشان 09127017595
معاون فناوری آقای مهندس بلوری تلفن : 09365518868
مولف: بلوری
0  نظر
رتبه خبر: 2
(8 نظر )

5 مهر 1400

برنامه هفتگی کلاس های آنلاین پایه یازدهم (جديد)

با سلام و وقت بخیر
طبق بخشنامه آموزش و پرورش كليه كلاس هاي كارگاهي بصورت حضوري است
معون آموزش پایه یازدهم آقای فرخی هستند و شماره تماس ایشان 09392379369
معاون فناوری آقای مهندس بلوری تلفن : 09365518868
مولف: بلوری
1  نظر
رتبه خبر: 2/7
(5 نظر )

5 مهر 1400

برنامه هفتگی کلاس های آنلاین پایه دهم (جديد)

با سلام و وقت بخیر
طبق بخشنامه آموزش و پرورش كليه كلاس هاي كارگاهي بصورت حضوري است
معونت ‍پایه دهم آقای فتحی هستند وشماره تماس ایشان 09999347130 است
معاون فناوری آقای مهندس بلوری تلفن : 09365518868
 
 
 
مولف: بلوری
5  نظر
رتبه خبر: 2/2
(21 نظر )

4 مهر 1400

راهنماي استفاده از كلاس هاي آنلاين

جهت استفاده از كلاس هاي برخط در ابتدا بايد وارد حساب كاربري خود در مدبر ( modabber.ists.ir ) شويد.
از طريق منو سمت راست بر روي گزينه بهساموز زده و پايگاه دانش را انتخاب كنيد. وروش ديگر اين است كه مستقيما وارد پايگاه دانش با آدرس (https://s1.behsamooz.ir/auth/login) شويد و سپس با نام كاربري و رمز مدبر وارد شويد.
ليست كلاسهاي شما در اين صفحه اصلي قرار دارد. توجه كنيد هنگامي كه براي اولين بار وارد اين سايت مي شويد بايد مشخصات خود را وارد نماييد و عكس پروفايل براي خود انتخاب كنيد و بر روي دكمه ثبت بزنيد).
طبق برنامه و در زمان مشخص شده مي توانيد وارد كلاس شويد. دقت نماييد كه تاخير بيش از 5 دقيقه باعث ثبت تاخير شده و تاخير بيش از 15 دقيقه نيز موجب ثبت غيبت مي شود بنابراين حتما در زمان مشخص وارد كلاس شويد.
مولف: بلوری
0  نظر
رتبه خبر: 2/6
(16 نظر )

3 مهر 1400

تبريك به مناسبت سال تحصيلي 1400

به نام خدا
سلام بر هنرجویان هنرستان فنی امام صادق علیه السلام
امیدوارم خوب و خوش و سرحال باشید.
شروع سال تحصیلی جدید را به شما وخانواده تان تبریک عرض می کنم و از خدا می خواهم شما را در راه موفقیت و افتخار یاری نماید .
امسال درکنار شما هستیم تا با همدیگر آگاهی و دانش و علممان را ارتقاء دهیم و خودمان را به حقیقت و راستی ودرستی نزدیک تر کنیم و بتوانیم هم زندگی خودمان را بهتر کنیم وهم زندگی دیگران را بهتر نماییم .
ما و همکاران عزیزمان سعی می کنیم بهترین راهنمایی و هدایت گری را برای شما داشته باشیم تا هم در زمینه علمی وهم عملی بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید به شرطی که خودتان هم این هدف را داشته باشید وبرای آن تلاش نمایید .
ما معتقدیم با آموزش مهارت های مختلف زندگی می توانیم همه مشکلات اجتماعی و خانوادگی را حل وبرطرف نماییم و حتی بدترین آنها که بیماری کرونا باشد باهمین آگاهی و شناخت وآموزش مهارت های لازم وکشف واکسن توسط دانشمندان قابل کنترل تر از گذشته شده است .
دانستن مقدمه موفقیت هست وبرای دانستن نیاز به انگیزه و برنامه ریزی و تلاش هست و همه این ها با علاقه و احتیاج به دانایی کسب می شود پس پیش به سوی علم وعمل و پیشرفت و افتخار .
وبدانیم که خدا پشتیبان رهروان علم و دانش آموزان است.
ان شاءالله خداوند علم حقیقی را به ما وشما ارزانی نماید و راه درست تعلیم و تعلم را به ما نشان دهد که همواره محتاج راهنمایی های خالق مهربانمان هستیم.
مولف: بلوری
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

3 مهر 1400

بازگشايي هنرستان

با عرض تبریک خدمت آقای مهندس صلح میرزایی مدیر جدید هنرستان و همچنین تشکر از آقای مهندس حیدری که طی این سه سال زحمات فراوانی کشیدند.
همجین جا دارد از زحمات آقایان مهندس بهشتی و هاشمی فرد که بیش از سی سال در این هنرستان زحمات فراوانی کشیده اند و به امسال درجه بازنشستگی ناپل آمدند تشکر ویژه نماییم.
سال تحصیلی جدید را خدمت کلیه همکاران و هنرجویان گرامی تبریک عرض مینماییم و امیدواریم که سال تحصیلی پرباری برای همه عزیزان باشد.
بازگشایی هنرستان امام صادق از روز شنبه سوم مهرماه و با تحویل کتاب و برنامه درسی مطابق زمانبندی که به اولیا بصورت پیامک ارسال شده است انجام می شود.
راهنما و آموزش استفاده از کلاس های مجازی به صورت یک فایل در اختیار شما قرار داد که میتوانید آن را در خبرها دانلود نمایید.
مولف: بلوری
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

18 فروردین 1400

برگزاري آزمون ورودي مدارس نمونه دولتي دوره دوم متوسطه

با سلام و احترام
به استناد نامه 400/517 - 99/12/24 وزارت متبوع و در اجراي بند 4 فعاليت 13-8 با عنوان "برگزاري آزمون ورودي مداس نمونه دولتي" ذيل برنامه شماره 4 با عنوان "طراحي سازوكارهاي لازم براي اشاعه، كاربست و مستندسازي نتايج ارزشيابي نظام تربيت رسمي عمومي با استفاده از سامانه هاي موجود" از زيرنظام "پژوهش و ارزشيابي" و همچنين به منظور اجراي بند 3 ماده 7 فصل سوم از اساسنامه مدارس نمونه دولتي مصوب هشتصدوچهل و هفتمين جلسه شوراي عالي آموزش و پرورش مورخ 1390/9/1 بدينوسيله "شيوه نامه آزمون ورودي پايه دهم مدارس نمونه دولتي دوره دوم متوسطه (دبيرستان ها و هنرستان هاي فني، حرفه اي) براي سال تحصيلي 1401-1400 به پويست ارسال مي شود
مولف: بلوری
1  نظر
رتبه خبر: /5
(1 نظر )

18 فروردین 1400

به روز رساني وضعيت برگزاري كلاس هاي كارگاهي فروردين 1400

بدینوسیله باطلاع کلیه هنرجویان عزیز میرساند با توجه به تغییر شرایط کرونایی شهر تهران و عدم صدور بخشنامه جدید در خصوص نحوه برگزاری کارگاه ها فعلا کلاسهای کارگاهی همانند کلاسهای تئوری تا اطلاع ثانوی بصورت  غیرحضوری برگزار خواهند شد۔
مولف: بلوری
0  نظر
رتبه خبر: 5
(1 نظر )

11 شهریور 1399

مولف: بلوری
1  نظر
رتبه خبر: 3
(2 نظر )
قبلی  
1  2 
  بعدی
صفحه 1 از 2